fbpx

Stylizacje brwi i rzęs

Oto wspaniała alternatywa dla osób, które chcą upiększyć i podrasować swoje, naturalne rzęsy, a nie chcą korzystać z doklejanych stylizacji. Godzinny, relaksujący zabieg powoduje  trwałe podciągnięcie i zalotne podkręcenie rzęs ku górze, dodatkowo odżywienie i przyciemnienie. Rzęsy nawet bez makijażu zyskują na atrakcyjności, komfortowo można korzystać z basenu i uprawiać sport, a malowanie ich tuszem staje się łatwe i przyjemne. Efekt  utrzymuje się wiele tygodni, przeważnie do naturalnego wypadnięcia rzęs.

Zabieg jest polecany paniom, panom- a nawet  dorastającej młodzieży za pozwoleniem opiekuna prawnego.

Zalecenia pozabiegowe:

48 godzin po zabiegu należy unikać działania wody i pary wodnej z sauny, żelazka parowego, czy otwieranej zmywarki.

Należy mieć na uwadze, że nie każda osoba jest jednakowo podatna na zabieg.

Obecnie makijaż permanentny jest już bardzo popularnym zabiegiem kosmetycznym, na który decyduje się coraz więcej kobiet na całym świecie. Bezsprzecznie największym jego atutem jest duża oszczędność czasu podczas porannego makijażu, a także jego niezmienność bez względu na porę dnia, warunki atmosferyczne, a nawet wyjście spod prysznica lub z basenu…

Nowoczesny, innowacyjny i bardzo obecnie popularny zabieg stylizacji brwi, który podkreśla kształt, ale i odżywia włoski. Do zabiegu używane są całkowicie naturalne składniki roślinne, jak wyciąg z  liści lawsonii,  indygo, przeciwutleniaczy i nie używamy wody utlenionej.

Pudrowa henna może być widoczna na skórze nawet 14 dni, zaś na włoskach kilka tygodni. Zaletą zabiegu jest szeroka gama kolorystyczna.

Najczęściej przed zabiegiem wykonujemy tzw. architekturę brwi, tzn. wyznaczamy ich kształt według budowy twarzy, zbliżając do ideału.